שיקימורי-סאן לא רק חמודה פרק 4 | קליק לינק פרק 10

טוב חברים אז מה נשמע??!?! רק שתדעו שאני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מתגעגע אליכם, למה אני אומר את זה? כי אני רוצה להחנף בשבילכם על מנת לשבור שיא של האתר! אז בואו נעבור את שיא התגובות שלנו ונגיע למעל 70 תגובות בפוסט הזה!!!!

לסיפור של מישהו להיום:
אז הסיפור הזה מתחיל כשהייתי ביסודי. אני לא זוכר באיזו כיתה הייתי. הלכנו עם חבר שלי לפארק יום אחד ומצאנו שם על הרצפה 11 שקל. הוא מצא מטבע של שקל ואני מטבע של עשר. אחרי כמה דקות שאנחנו בפארק מגיעות שתי בנות מהכיתה שלי וכשאנחנו מספרים להם שמצאנו כמה שקלים אחת מהן מתחילה לומר שזה שלה ושנפל לה מקודם. לא יודע אם הזכרתי כבר בסיפורים הקודמים אבל שנאו אותי ביסודי. היא אמרה שחבר שלי שמצא את השקל יכול לשמור אותו (הוא היה חלק מהחברה של הכיתה) ואני הייתי צריך לתת לה את העשרה שקלים שמצאתי. בגלל ששנאו אותי אס אני שנאתי אותם ולא הסכמתי. ואז היא מתחילה לעשות לי טלנובלה שאמא שלה הביאה לה כסף כדי שהיא תקנה מתנה לסבתא שלה ושאם היא לא תחזיר את הכסף היא תקבל עונש של לא להפגש עם חברות לחודש או משהו כזה. היא אפילו לא שמה לב לכמות חורים שהיו לה בסיפור. 1. איזה מתנה ילדה תמצא לסבתא שלה באחד עשרה שקל? חמצוצים? 2. זה רק אני או שנכדים לא קונים מתנה לסבתא אף פעם? או לפחות ילדים ביסודי לא. 3. איך את אמורה לחזור עם האחד עשרה דקל האלו אם את צריכה לקנות בהם מתנה? בכל מקרה, אחרי שהיא לא הפסיקה לחפור ולעדות הצגות הלכתי משם. תוך רגע כל הכיתה דלי או לפחות חצי ממנה רדפו אחרי ברחבי היישוב. בגלל ש"גנבתי" עשרה שקלים. אחרי שהתרחקתי החבר שהיה איתי אמר לי שהם הלכו ובגלל שאני יודע שהוא מניאק, בגדן ושקרןנלא האמנתי אבל חזרתי בזהירות. כמובן שצדקתי והם התחבאו וקפצו עליי אבל הצלחתי לברוח. הגעתי לסבתא שלי והיא פשוט הביאה להם עשר שקל. הסוף. רק לכתוב את הסיפור הזה מכניס לי עצבים במחשבה על מה שהיה.

בנימה זו צפייה מהנה מאריאל (:

קישורים:

שיקימורי-סאן לא רק חמודה:
דרייב: פרק 4.
מגה: פרק 4.

קליק לינק:
דרייב: פרק 10.
מגה: פרק 10.

היכנסו לשרת הדיסקורד הכי טוב של האנימה! שם אנחנו מעדכנים על פרויקטים חדשים ואנימות חדשות! הקישור: https://discord.gg/e8SM92BZ5M

פרסומת

107 מחשבות על “שיקימורי-סאן לא רק חמודה פרק 4 | קליק לינק פרק 10

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s