פרק 3 של אביר השלד מעולם אחר ואדון השדים הטוב ביותר נולד מחדש בתור אף אחד טיפוסי!!

טובבבבבבבבב אז חברים הנה לכם שתי פרקים שחיכיתם להם מאוד! לא יתאפשר לי לעלות אותם לפני בגלל הוט היפים ואז התגלו עוד בעיות בדרך אבל קיבלתם אותם! וקיוג'ירו מוסר לילה טוב ושהוא עייף.

להיום החלטתי לקחת סיפור של מישהו שעשה שכתב את הסיפור שלו בתחרות אבל לצערנו הוא לא זכה ואם היה מקום רביעי זה היה שלו! אז החלטתי לכתוב את הסיפור שלו כי אין לי רעיונות, הסיפור של מאשאריק, ולסיפור:
אני טיילתי אם המשפחה בטיול בתאילנד . היינו בגבול תאילנד לאוס. זה היום הכי הזוי ומפגר שהיה לי בחיים. הגעתי לשמע ושמתי לב שאני אומר לתיירים הסינים ירושימה נגסאקי אם צוחקים . אז אמרתי לכל אסייתי יורישימה נגסאקי וקדתי. בסופו של דבר נפלתי על יפני אמרתי לו ירושימה נגסאקי ואחרי זה התנגשתי בבת שלו והפלתי אותה . הוא בא להרוג אותי מכות ושניה לפני שהוא בא אחשלי אמר לו "he stupid" ואז נרגע לו ונגמר. אחרי זה טיפסתי לפסל שמצתלמים בוא ופתאם מלא סיניות בנות 70 התחילו לתפוס עלי ולהקוף אותי בתור תוך כדי שהם קופצות לי על הראש ועוברות עליי פיזית . אני לתומי דחפתי אותם ואמרתי לכל סינית יש בן הומו. וזה לא אסוף רבתי אם מוכרת על מכיר לעכבר גיימינג . אחרי שעה שהיא עצבנה אותי אמרתי לה מחיר שקל ואז היא פשוט זרקה לי את העכבר בפנים.
ירושימה נגסאקי זה איפה שהפילו את האטום על יפן

קישורים:

אדון השדים הטוב ביותר נולד מחדש בתור אף אחד טיפוסי:
דרייב: פרק 3
מגה: פרק 3

אביר השלד מעולם אחר:
דרייב: פרק 3
מגה: פרק 3

היכנסו לשרת הדיסקורד הכי טוב של האנימה! שם אנחנו מעדכנים על פרויקטים חדשים ואנימות חדשות! הקישור: https://discord.gg/e8SM92BZ5M

שותפים שלנו:
FuAnime: https://discord.gg/Xv5CeZmUhs

פרסומת

15 מחשבות על “פרק 3 של אביר השלד מעולם אחר ואדון השדים הטוב ביותר נולד מחדש בתור אף אחד טיפוסי!!

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s