שלום לכולם כאן טאקאשי, רק רציתי להודיע שאני מתחיל סדרה משלי קוראים לה made in abyss למי ששמע, אתם יכולים לחפש אותה ביוטיוב אבל אל תתנו למראה לבלבל אתכם… הסדרה מדורגת 18+ והיא לא לילדים בכלל, הסבק קצרצר- הסדרה מספרת על עולם שבו יש תהום ענקית, בתהום יש מפלצות רבות ומגוונות וככל שיורדים בקומות שלה כך הפלצות נהיות רבות יותר ומסוכנות יותר, הדמויות הראשיות הן שני ילדים בני 10 שהחליטו לחקור ביחד את התהום. בעיקרון זה הכל אבל אני רק רוצה לתת קידום קטן ליוטיובר אנימה ממש טוב שאני ממליץ עליו, קוראים לן אורנוטו והוא מדבר על אנימה ומספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת בנוגע לאנימות בסדרה שנקראת חדשות אנימה, סדרה חודשית בה הוא מסקר הכל [כפי שאמרתי קודם] וזה הכל לילה טוב.

13 מחשבות על “שלום לכולם כאן טאקאשי, רק רציתי להודיע שאני מתחיל סדרה משלי קוראים לה made in abyss למי ששמע, אתם יכולים לחפש אותה ביוטיוב אבל אל תתנו למראה לבלבל אתכם… הסדרה מדורגת 18+ והיא לא לילדים בכלל, הסבק קצרצר- הסדרה מספרת על עולם שבו יש תהום ענקית, בתהום יש מפלצות רבות ומגוונות וככל שיורדים בקומות שלה כך הפלצות נהיות רבות יותר ומסוכנות יותר, הדמויות הראשיות הן שני ילדים בני 10 שהחליטו לחקור ביחד את התהום. בעיקרון זה הכל אבל אני רק רוצה לתת קידום קטן ליוטיובר אנימה ממש טוב שאני ממליץ עליו, קוראים לן אורנוטו והוא מדבר על אנימה ומספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת בנוגע לאנימות בסדרה שנקראת חדשות אנימה, סדרה חודשית בה הוא מסקר הכל [כפי שאמרתי קודם] וזה הכל לילה טוב.

  1. אנימה בדם מאת

   הכל טוב, וכן אני יודע שתרגמו את זה ולא הסברתי על כך בפוסט אבל לאנימה הזאת יש שלושה סרטים שממשיכים אותה אותם תרגמו, ובנוסף לכך סדרות טיוי תרגמו את הסדרה בעצמם

   אהבתי

 1. אנימה בדם מאת

  תודה רבה שהראת לי
  אבל להם יש רק את פרקים 1 עד 3
  אני אתרגם את כל הסדרה, וחוץ מזה זה לא כזה משנה לי שתרגמו את האנימה כבר

  אהבתי

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s